• "TALENTY MAŁE I DUŻE"

• Wakacje to nie tylko czas odpoczynku, ale również czas odkrywania i rozwijania swoich pasji, zdolności oraz talentów. A jakie one są? Różnorodne. O ich bogactwie w naszej miejscowości mogliśmy się przekonać w ostatnią sobotę, 2 lipca, w Remizie Strażackiej, gdzie na zaproszenie Pani Sołtys przybyli miejscowi artyści, którzy zaprezentowali swoje talenty.

Z wielkim podziwem wysłuchaliśmy utworów muzycznych oraz recytacji wierszy. Obejrzeliśmy wystawy malarskie, fotograficzne, hafty i rękodzieła. Delektowaliśmy się smakiem przepysznych domowych słodkości.

Uczniowie naszej szkoły przedstawili kilka układów tanecznych, piosenkę, grę na fletach i puzonie, a także przedstawienie pt. "Rzepka". Zaprezentowali również wystawę prac malarskich i haftowanych oraz fotograficznych.

Niezwykłą oprawą całości były piękne słowa Pani Sołtys, Pani Dyrektor oraz Pana Wójta, którzy w swoich przemówieniach wiele miejsca poświęcili talentom prezentowanym przez artystów.

Zwieńczeniem tego wyjątkowego wydarzenia były gromkie brawa oraz statuetki wręczane miejscowym twórcom przez Panią Sołtys i Pana Wójta.