Nawigacja

 • ZARZĄDZENIE WÓJTA GMINY DOMARADZ z dnia 25 stycznia 2018 r. w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i do klas I publicznych szkół podstawowych, prowadzonych przez Gminę Domaradz w roku szkolnym 2018/2019

 • Możliwość przekazania 1% podatku na naszą szkołę

  Możliwość przekazania 1% podatku na naszą szkołę - Obrazek 1Możliwość przekazania 1% podatku na naszą szkołę - Obrazek 2

 • Dzień Babci i Dziadka

  13 lutego do naszej szkoły przybyli zaproszeni goście na uroczystość zorganizowaną z okazji Dni Babci i Dziadka.

  Na początku wychowawczyni kl. "0" serdecznie przywitała babcie i dziadków. W swoim przemówieniu podkreśliła szczególną rolę, jaką odgrywają oni w życiu wnuków. Następnie zaprosiła do obejrzenia występu w wykonaniu dzieci przedszkolnych. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły w rytm muzyki. Po części artystycznej złożyły swoim babciom i dziadkom życzenia, a następnie wręczyły upominki.

  Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała babciom i dziadkom za przybycie i również złożyła im życzenia z okazji obchodzonych niedawno Dni Babci i Dziadka.

  W tym dniu nie zabrakło wzruszeń i wspomnień.

  Uroczystość przygotowała p. Beata Pomykała - Sapa.

 • Ferie zimowe

  Ferie zimowe 29 stycznia - 11 lutego 2018 r.

  Życzymy bezpiecznego wypoczynku!!!

 • Zabawa choinkowa

  27 stycznia na hali sportowej odbyła się zabawa choinkowa na zakończenie pierwszego semestru nauki. Uczniowie wszystkich klas wesoło się bawili przy piosenkach dawnych i wpółczesnych.

 • Jasełka

  "Kiedy wieczór jest zimowy, chaty w śniegu drzemią,

  Nastrój dziwny, wyjątkowy snuje się nad ziemią.

  Lecz najmilszy - wigilijny wieczór przed świętami.

  Jest tak piękny, taki inny - tak oczekiwany!"

  21 grudnia w naszej szkole odbyły się jasełka, które obejrzeli Wójt Gminy Domaradz oraz cała społeczność szkolna.           Młodzież, występując w rolach biblijnych postaci, ukazała historię narodzenia Pańskiego. Pomiędzy kolejnymi scenami chór śpiewał piękne staropolskie i współczesne kolędy. Jasełka wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

  Na zakończenie Pani Dyrektor i Pan Wójt złożyli wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne.

  Uroczystość przygotowały p. Patrycja Gotfryd - Wolanin i p. Gabriela Szeliga.

 • Wybór oferty dostawcy sprzętu TIK w ramach programu Aktywna Tablica

  W dniu 15.11.2017r. z nadesłanych ofert cenowych na dostawę, szkolenie i montaż sprzetu TIK w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych - ,,Aktywna Tablica" wybrano ofertę firmy TRITON S.C, 38-100 Strzyżów, ul. Słowackiego 12.

 • Wyjazd do Centrum Kultur Pogranicza

  18 grudnia został zorganizowany wyjazd do Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Uczniowie kl. VI, VII, IIG i IIIG pod opieką nauczycieli obejrzeli spektakl teatralny pt. "Zemsta" w reżyserii Katarzyny Lach. Akcja przedstawienia rozgrywa się pod koniec XVIII wieku w zamku zamieszkiwanym przez dwie rodziny. Sztuka, oparta na komedii Aleksandra Fredry, ukazuje konflikt sąsiedzki dotyczący muru granicznego i kończy się pomyślnie - małżeństwem Klary i Wacława, przedstawicieli zwaśnionych rodów.

  Widzowie podziwiali grę aktorów oraz piękne kostiumy zgodne z trendami epoki, w której żyli bohaterowie. Na uwagę zasługuje także scenografia dobrze komponująca się z poszczególnymi scenami. Duże znaczenie ma również wartka akcja, wiele śmiesznych sytuacji i wypowiedzi bohaterów oraz przemyślane intrygi.

  Spektakl bardzo się podobał, o czym świadczą gromkie brawa, którymi został nagrodzony.

 • Wizyta Mikołaja

  Data, o której pamięta każde dziecko, to 6 grudnia. Tego dnia właśnie każdego roku do grzecznych dzieci przychodzi Mikołaj. Uczniowie naszej szkoły, zwłaszcza najmłodsi, długo czekali na tę wizytę. Z wielką radością powitali niezwykłego gościa i podziękowali za prezenty.

 • Zabawa andrzejkowa

  23 grudnia na hali sportowej została zorganizowana zabawa andrzejkowa. Uczestniczyli w niej uczniowie klas IV - IIIG, którzy tańczyli przy dźwiękach muzyki współczesnej.

 • „ Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów kl. I - III szkół podstawowych Gminy Domaradz”

 • Wyjazd do kina

  16 listopada został zorganizowany wyjazd uczniów kl. VI, VII, IIG oraz IIIG wraz z nauczycielami do kina "Sokół" w Brzozowie.

  Po przyjeździe uczniowie uczestniczyli w lekcji multimedialnej, w czasie której poznali tajniki pracy filmowców. Dowiedzieli się m.in. o tym, jakie są rodzaje efektów specjalnych i jak są wykorzystywane w fimach. Odpowiadali również na pytania związane z filmem i rozwiązywali quizy. Po zakończonej lekcji obejrzeli film pt. "Za niebieskimi drzwiami", w którym nie brakowało efektów specjalnych. Film zabrał widzów w niezwykłą podróż z pogranicza snu i rzeczywistości.

 • Święto Niepodległości

  11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający 99. rocznicę tego wydarzenia. Uczniowie kl. VI i VII przedstawili część artystyczną, w której zaprezentowali wiersze oraz pieśni patriotyczne, ukazujące długą i bohaterską drogę Polaków do wolności. Nasz kraj odzyskał niepodległość w 1918 r. po 123 latach zaborów.

  Uroczystość przygotował p. Robert Adam.

 • Pasowanie pierwszoklasistów

  24 października odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów na uczniów szkoły podstawowej. W tym dniu dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki związane ze szkołą. Dzielnie pokonały bariery: czytania, pisania i liczenia oraz bezbłędnie odpowiedziały na pytania zadawane przez uczniów klasy IV. Pierwszoklasiści świetnie poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami, za co otrzymali medale. I wtedy nadszedł czas na ślubowanie, które zostało potrwierdzone odciskami palców. Po ślubowaniu Pani Dyrektor pasowała pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.

  Uroczystość przygotowała p. Beata Pomykała - Sapa.

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dziękujemy za trud włożony w nasze wychowanie,
  za poświęcony czas i przekazaną wiedzę,
  za każdy pierwszy krok
  wprowadzający nas w krąg nowych, nieznanych spraw,
  za uśmiech, serce i cierpliwość...

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przypadającego 14 października, w naszej szkole został zorganizowany uroczysty apel.

  Na początku Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. W dalszej części młodzież zaprezentowała część artystyczną. Uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili scenki z życia szkoły, pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki, a także tańczyli. Na zakończenie złożyli nauczycielom życzenia i wręczyli kwiaty.

  Uroczystość przygotowała p. Małgorzata Wolanin.

 • Informacja

  W czwartek 21 września o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  Wakacje dobiegły końca i nadszedł czas powrotu do szkoły. 4 września uczestniczyliśmy we Mszy św. rozpoczynającej nowy rok szkolny. Następnie udaliśmy się do szkoły. Pani Dyrektor serdecznie powitała uczniów, rodziców i grono pedagogiczne. W dalszej części przedstawiła sprawy organizacyjne oraz życzyła uczniom sukcesów w nauce, a nauczycielom owocnej pracy. Na koniec uczniowie przeszli do klas na spotkania z wychowawcami.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 4 września 2017 r.

 • Informacja o podręcznikach 2016/ 2017

  W roku szkolnym 2016/ 2017 podręczniki i zeszyty ćwiczeń dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum będą darmowe!

 • Wakacje

  24 czerwca - 31 sierpnia 2017 r.  WAKACJE

  Udanych i słonecznych wakacji, wielu pozytywnych wrażeń oraz bezpiecznego wypoczynku!

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Baryczy
  36-230 Barycz 238
 • 13 43 47 124 lub 13 43 65 126

Galeria zdjęć