Nasze sukcesy

GRATULUJEMY!

 

Rok szkolny 2017/2018

 

Aneta Gosztyła (kl. III G) zajęła I miejsce w kategorii II, Angelika Jurek (kl. II G) wyróżnienie w kategorii II, a Agata Sowa (kl. VI) II miejsce w kategorii I w V Gminnym Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych i Gimnazjów "Bądź dumny - jesteś Polakiem!". Konkurs odbył się 20 lutego w Domaradzu.

Serdecznie gratulujemy!

 

W dniu 19 stycznia 2018 r. uczennice szkoły podstawowej w Baryczy zajęły I Miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej.

Gratulujemy!

 

Uczennica klasy VII Magdalena Wojewoda zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Kolędnicy - wędrownicy".

Uczennica klasy V Magdalena Pilch zajęła  III miejsce w Gminnym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.

Uczeń klasy 0  Kamil Pilch zdobył III miejsce w Gminnym Konkursie Ozdób Choinkowych.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

Uczennica klasy III gimnazjum Tigerrose Coombs Hoar  zakwalifikowała  się do III etapu Wojewódzkiego Konkursu  przedmiotowego z języka ankielskiego i została finalistką.

Gratulujemy!

 

 

 

 

27 listopada 2017 r. uczniowie klasy II i III gimnazjum zajęli I Miejsce w Powiatowych IMS w koszykówce chłopców.

Gratulujemy!

 

Uczennica klasy III gimnazjum Tigerrose Coombs-Hoar zakwalifikowała się do II etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego  z języka angielskiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

20 września 2017 r.  uczennica klasy III gimnazjum Daria Hus zajęła II Miejsce a Tiger Coombs - Hoar III Miejsce  w Indywidualnych Mistrzowstwach Powiatu w lekkiej atletyce - kat. rzut  dyskiem dziewcząt.

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2016/2017

 

 

 

 

 

III Miejsce w Wojewódzkich Zawodach Trójboju w Rzeszowie zajął Kacper Turoń.

Serdecznie gratulujemy!

5 czerwca 2017 r. uczniowie szkoły podstawowej: Turoń Kacper, Hocyk Alan, Chyłek Dawid, Coombs - Hoar Jack, Szczepan Szymon  zajęli I Miejsce w Powiatowych IMS w trójboju lekkoatletycznym - kategoria chłopcy.

Gratulujemy!

Kacper Chyłek, uczeń klasy I gimnazjum zajął I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej  "Młodzież Zapobiega Pożarom" w eliminacjach gminnych, które odbyły się 28 marca 2017 r w Domaradzu.

Uczeń klasy V szkoły podstawowej, Bartłomiej Chyłek zajął II miejsce w tym samym turnieju w grupie szkół podstawowych. 

Gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach!

 

Uczennice szkoły podstawowej zajęły I miejsce w Gminnym Turnieju Mini Siatkówki w kategorii dziewcząt, które odbyły się 13 marca 2017r. w Domaradzu.

Gratulujemy!

Aneta Gosztyła, uczennica kl. II gimnazjum, zajęła I miejsce w IV edycji Konkursu Recytatorskiego w kategorii gimnazjum. Konkurs odbył się 7 marca 2017r. w Domaradzu.

Gratulujemy!

 Dnia 27 lutego 2017 r. uczniowie gimnazjum zajęli I Miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Siatkowej w kat. chłopców w Zespole Szkół w Baryczy.

Gratulujemy!

 

W dniu 27 lutego 2017 r. uczeń klasy IV Kryspin Bogusz zajął II Miejsce a uczeń klasy VI Kacper Sowa III Miejsce w         II Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.

Gratulujemy!

Uczennice   klasy VI Julia Stec i Magdalena Wojewoda oraz uczeń klasy III gimnazjum Paweł Stec zajęli I Miejsca w Gminnym Konkursie  Szopek Bożonarodzeniowych.

Gratulujemy!

Szkoła podstawowa zajęła I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt, które odbyły się 13 grudnia w Brzozowie.

Gratulujemy!

Uczennice szkoły podstawowej zajęły I miejsce w kat. dziewcząt, a uczniowie II miejsce w kat. chłopców w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych, które zostały zorganizowane 9 grudnia w Domaradzu.

Gratulujemy!

Tigerrose Coombs - Hoar, uczennica kl. II gimnazjum zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Kuratorium Oświaty.

Gratulujemy!

Magdalena Wojewoda, Julia Stec, Faustyna Telega, uczennice kl. V zwyciężyły w szkolnym Konkursie Biblijnym "Jestem uczniem Jezusa Chrystusa i świadczę o Nim" i zakwalifikowały się do etapu dekanalnego.

Gratulujemy!

 Dnia 20.10. 2016 r. Agata Sowa uczennica klasy V szkoły podstawowej zajęła II Miejsce w I FESTIWALU PIEŚNI I PIOSENKI MARYJNEJ "W HOŁDZIE MARYI". W tym samym konkursie Wojciech Wojewoda  uczeń klasy 0 zajął III Miejsce w kat 0 -III oraz Dorota Chyłek uczennica klasy IV również III Miejsce w kat. IV-VI.

Gratulujemy!

Dnia 20 września 2016 r. Adrian Sowa uczeń klasy II gimnazjum zajął I Miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce - rzut dyskiem chłopców. 

Uczeń klasy III gimnazjum Paweł Stec  zajął II Miejsce.

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2015/2016

Uczniowie naszego gimnazjum zajęli III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej, która została zorganizowana 13 czerwca w Dydni.

Gratulujemy!

Julia Stec (kl. VI) zajęła II miejsce w kategorii II, a Martyna Chyłek (kl. II) -  III miejsce w kategorii I w XIV Gminnym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Uśmiechnij się Mamo", który odbył się 24 maja w Domaradzu.

Gratulujemy!

Uczniowie naszego gimnazjum zajęli I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Gimnazjów, które zostały zorganizowane 24 maja w Baryczy.

Gratulujemy!

Kacper Chyłek,  uczeń kl. VI, zajął I miejsce w Powiatowych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" w grupie szkół podstawowych. Eliminacje odbyły się 28 kwietnia w Brzozowie.

Gratulujemy!

Julia Stec, uczennica kl. V, zajęła III miejsce w Eliminacjach Powiatowych XVIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży "W trosce o nasze bezpieczeństwo" w grupie uczniów klas 4 - 6, które odbyły się w 25 kwietnia w Brzozowie.

Gratulujemy!

 

7 kwietnia w Domaradzu odbył się Gminny Konkurs Recytatorski, w którym uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła Agata Sowa (kl. IV), a II - Angelika Jurek (kl. VI), które prezentowały utwory Ignacego Krasickiego. W kategorii gimnazjów I miejsce zdobyła Aneta Gosztyła (kl. I) recytacją wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Gratulujemy!

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych konkursach:

Palm Wielkanocnych i w konkursie na „Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną".

W pierwszym konkursie  w   kategorii szkoły podstawowe

I miejsce zdobyli:  Karolina Sapa, Kacper Hocyk, Dominik Sapa,

II miejsce- Angelika Jurek, Laura Szeligowska,

III miejsce – Karolina Szeligowska, Klub „Tęcza” Barycz.

W kategorii gimnazja:

II miejsce zajęła Daria Hus, Klub „Tęcza” Barycz.

W konkursie na  „Najpiękniejszą Pisankę Wielkanocną" w kategorii szkoły podstawowe:

 I miejsce – Jakub Kurcoń ZS Barycz

 II miejsce – Julia Stec Klub „Tęcza” Barycz

II miejsce – Paweł Szeligowski Klub „Tęcza” Barycz.

Gratulujemy!

21 marca 2016r. Kacper Chyłek, uczeń kl. VI, zajął I miejsce w grupie szkół podstawowych, a Piotr Sowa, uczeń kl. III gimnazjum, również I miejsce w grupie szkół gimnazjalnych w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom", które zostały zorganizowane w Domaradzu.

Gratulujemy!

Dnia 7 października 2015 r. Krystian Sowa uczeń klasy III gimnazjum zajął II Miejsce w POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE w indywidualnych biegach przełajowych kategoria chłopcy ( dystans 1500 m).

Gratulujemy!

 

Dnia 6 października 2015 r. Kacper Turoń  uczeń klasy III szkoły podstawowej zajął I Miejsce w Powiatowych IMS w indywidualnych biegach przełajowych - kategoria chłopcy (dystans 500 m).

Gratulujemy!

 

Dnia 22 września 2015 r. uczniowie naszego Gimnazjum zajęli III Miejsce w POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH W LEKKIEJ ATLETYCE (sztafeta 4x100m chłopców).

Gratulujemy!

 

 

 

 W dniu 26 maja 2015 r. uczennica klasy IV szkoły podstawowej Julia Stec zajęła I MIejsce w GMINNYM PRZEGLĄDZIE PIOSENKI "UŚMIECHNIJ SIĘ MAMO".

GRATULUJEMY!  

 

W dniu 29 kwietnia 2015 r. uczennica klasy III szkoły podstawowej Magdalena Pilch zajęła I Miejsce, natomiast Sabina Kowalska  uczennica klasy VI zajęła III Miejsce w eliminacjach powiatowych XVII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "BEZPIECZEŃSTWO I ROZWAGA - tego od Ciebie każdy wymaga".

Gratulujemy!

Dnia 28 kwietnia 2015 r. uczeń  klasy V Kacper Chyłek zajął III Miejsce w eliminacjach powiatowych OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM".

Gratulujemy!

 Dnia 25 marca uczennica klasy VI  Aneta Gosztyła zajęła I Miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim im. Jana Pawła II w Domaradzu w kat. Szkół Podstawowych. Natomiast uczeń klasy IV Kacper Bogusz II Miejsce.

Gratulujemy!

 

      Dnia 24 marca 2015 r. uczniowie naszej szkoły Kacper Chyłek i Piotr Sowa zajęli    I Miejsca   w GMINNYM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ  pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"  w kategorii Szkoły Podstawowe i Gimnazjum.

Gratulujemy!

 

Dnia 20marca 2015 r. uczniowie szkoły podstawowej zajęli I Miejsca w GMINNYCH ZAWODACH MINI SIATKÓWKI w kat. dziewcząt i chłopców.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Dnia 11 grudnia 2014 r. uczennice  szkoły podstawowej zajęły I Miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych w kat. Dziewcząt.

Gratulujemy!

 

Dnia 11 grudnia 2014 r. uczniowie  szkoły podstawowej zajęli  III  Miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych w kat. Chłopców.

Gratulujemy!

 

 

Agata Sowa, uczennica kl. III naszej szkoły, zdobyła wyróżnienie w eliminacjach gminnych Konkursu Piosenki Polskiej "Mikołajkowe Debiuty", które odbyły się 2 grudnia w Domaradzu. Piosenką pt. "Malutkim i tym dużym" zapewniła sobie awans do konkursu powiatowego.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

 

Dnia 27 maja 2014 r. uczennice naszej szkoły Monika Hnatko  z kl. II gimnazjum i Julia Stec z kl.III szkoły podstawowej zajęły

I Miejsca w GMINNYM PRZEGLĄDZIE PIOSENKI "UŚMIECHNIJ SIĘ MAMO".

Gratulujemy!

 

Dnia 13 maja 2014 r. uczennica klasy IV Karolina Sapa wzięła udział w finale Konkursu Biblijnego na podstawie Ewangelii wg św. Marka i Męki Pańskiej u Synoptyków  "Wierzę w Jezusa Chrystusa - Syna Bożego" zorganizowanego dla uczniów szkół podstawowych z Archidiecezji Przemyskiej.

Gratulujemy!

 

Uczennica klasy IIIG Paulina Sowa wzięła udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM "JAN PAWEŁ II - PAPIEŻ DIALOGU", który odbył się 20 marca 2014r. w Rzeszowie zdobywając nagrodę GRAND PRIX.

Gratulujemy!

 

 

Dnia 25 marca 2014 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w GMINNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM IM. JANA PAWŁA II

W DOMARADZU. Natalia Sowa - ucz. kl. III Gimnazjum  zajęła I Miejsce w kat. Gimnazja a Aneta Gosztyła - ucz. kl.V SP zajęła II Miejsce w kat. SP.

Gratulujemy!

 

Dnia 21 marca 2014 r. uczniowie naszej szkoły Kacper Chyłek - kl. IV  SP oraz Piotr Sowa - kl. I Gimnazjum zajęli I Miejsca

w eliminacjach gminnych w grupie szkół podstawowych i gimnazjalnych OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

"MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM".

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Uczennica klasy II Gimnazjum Wiktoria Sowa zakwalifikowała się do finału konkursu matematycznego PANGEA organizowanego przez UNIVERSITY VISTULA w Warszawie.

Gratulujemy!

 

14 marca 2014 r. uczniowie Gimnazjum zajęli II Miejsce W GMINNYM TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ GIMNAZJÓW

O MISTRZOSTWO GMINY DOMARADZ 2014.

GRATULUJEMY!

 

    12 marca  2014 r. uczniowie Szkoły Podstawowej zajęli I Miejsce  smiley w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej SP

o Mistrzostwo Gminy Domaradz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

              4 marca 2014 r. uczennica klasy IV Karolina Sapa zajęła III miejsce w etapie dekanalnym Konkursu Biblijnego na podstawie Ewangelii wg św. Marka i Męki Pańskiej u Synoptyków "Wierzę w Jezusa Chrystusa - Syna Bożego" zorganizowanego dla uczniów szkół podstawowych z Archidiecezji Przemyskiej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

16 stycznia Gimnazjum w Baryczy zajęło II MIEJSCEw POWIATOWEJ GIMNAZJADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT.

Gratulujemy!

 

15 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej zajęli I MIEJSCE  W GMINNYM TURNIEJU KOSZYKÓWKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

O MISTRZOSTWO GMINY DOMARADZ 2014.

GRATULUJEMY!

 

16 grudnia  w Domaradzu odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej Gimnazjów  o MISTRZOSTWO GMINY DOMARADZ 2013

Uczniowie Gimnazjum  z  Baryczy w kategorii chłopców zajęli I miejsce a w kat. dziewcząt II miejsce. 

GRATULUJEMY!

 

4 grudnia 2013 r.  w Jasionowie odbyła się POWIATOWA  GIMNAZJADA  W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW . Uczniowie Gimnazjum z Baryczy zajęli

III miejsce.

GRATULUJEMY!

 

 

 

7 października 2013 r. w Kolbuszowej odbył się  

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w biegach przełajowych - 1000 m chłopców kl. V-VI

Uczeń kl. VI Krystian Pilch zajął  III Miejsce.

Gratulujemy!

 

24 września  2013 r.  w Brzozowie odbyły się zawody sportowe w LA - Powiatowa Gimnazjada.

I Miejsce w INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH W LA  W RZUCIE DYSKIEM DZIEWCZĄT zajęła uczennica kl. IIIG - Magdalena Ząbek

II Miejsce w INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH W LA RZUT DYSKIEM CHŁOPCÓW  zajął uczeń kl. IIIG - Patryk Dobosz

III MiejsceNDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH W LA RZUT OSZCZEPEM CHŁOPCÓW zajął uczeń kl. IIIG - Krystian Kulig. 

GRATULUJEMY!

 

23 maja 2013 r.  w Domaradzu odbył się Gminny Przegląd Piosenki "Uśmiechnij się Mamo".

I miejsce  zajęła uczennica klasy I  gimnazjum  Monika Hnatko.

II miejsce zajęła uczennica klasy III gimnazjum Bogusława Oryszak.

Sukces odniosły również najmłodsze uczennice szkoły podstawowej:

Faustyna Telega uczennica klasy II  - II miejsce oraz

Agata Sowa uczennica klasy I - III miejsce.

 

 

Gratulujemy!

 

 

22 marca 2013 r. w Brzozowie  odbyły się eliminacje powiatowe XV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży

 "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu".

Uczennica klasy III gimnazjum Monika Chyłek zajęła II miejsce.

Gratulujemy!

 

 

 

12 kwietnia  2013 r. w Brzozowie  odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom", w którym wzięli udział:

Piotr Sowa - uczeń kl. VI i Tobiasz Kudła- uczeń klasy III gimnazjum.

III miejsce w grupie I - szkół podstawowych zajął Piort Sowa, uczeń kl. VI naszej szkoły.

Gratulujemy!

 

 

4 kwietnia 2013 r. w Rzeszowie odbył się Podkarpacki Konkurs Poezji Współczesnej pod hasłem "Niepokorne słowa i nuty"

II nagrodę  w kategorii poezji śpiewanej zdobyła Bogusia Oryszak utworem Jana Kondraka "Dolina w długich cieniach".

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

21 marca 2013 r. w Domaradzu odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

I miejsce w grupie I - szkół podstawowych zajął Piort Sowa, uczeń kl. VI naszej szkoły.

I miejsce w grupie II - szkół gimnazjalnych zajął Tobiasz Kudła, uczeń kl. III gimnazjum naszej szkoły.

Gratulujemy!

 

 

 

22 marca 2012 r. w Domaradzu odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

I miejsce w grupie I - szkół podstawowych zajął Piort Sowa, uczeń kl. V naszej szkoły.

II miejsce w grupie II - szkół gimnazjalnych zajął Tobiasz Kudła, uczeń kl. II naszej szkoły.

Gratulujemy!

 

 

28 maja 2008 r. odbyły się powiatowe zawody w czwórboju klas czwartych "Sportowisko 2008". W kategorii chłopców II miejsce zdobył uczen naszej szkoły Adrian Gosztyła. Pojedzie on na finał sportowiska oraz dwutygodniowy obóz do Warszawy . Uczniów do zawodów przygotował Pan Adam Stec.

                   

28 maja 2008 roku w sali widowiskowej GOK odbył się Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej . W przeglądzie"Uśmiechnij się Mamo" Justyna Lubas zajęła II miejsce, a w przeglądzie "Piosenki Turystycznej" - I miejsce.

                                

 

    
10 kwietnia w Brzozowie, odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom". W kategorii szkoły podstawowe nasz reprezentant Sebastian Sowa zajął trzecie miejsce.


W Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Baryczy do etapu II konkursów organizowanych przez KO Rzeszów zakwalifikowała się Natalia Domaradzka oraz Rafał Domaradzki.

 

NATALIA  DOMARADZKA, uczennica klasy trzeciej gimnazjum.

Wźieła udział  w etapie wojewódzkim konkursu geograficznego.

Natalia to osoba pracowita, odznaczająca się sumiennością i systematycznością, posiadająca zdolność do efektywnego uczenia się rzeczy nowych. Cechuje ją duże nasilenie dążeń poznawczych, wytrwałość, upór, konsekwencja w realizowaniu określonych celów,  perfekcyjność, dociekliwość i  ciekawość świata.  Uczy się wytrwale czyta dużo i chętnie.

Na co dzień jest osobą koleżeńską, miłą chętnie pomagającą koleżankom i kolegom w nauce. Lubi książki o tematyce popularno-naukowej. Interesuje się motoryzacją i architekturą.

 

RAFAŁ DOMARADZKI, uczeń klasy trzeciej gimnazjum.

Wziął udział w etapie wojewódzkim dwóch konkursów matematycznego i geograficznego. Został finalistą konkursu matematycznego.

Cechuje go doskonała pamięć, szybkie przetwarzanie informacji, dociekliwość, ciekawość świata, umiejętność dostrzegania zależności przyczynowo-skutkowych. Rafał przejawia również wysoki poziom myślenia analitycznego, łatwość rozumienia i przyswajania symboli abstrakcyjnych i stosunków symbolicznych. Wysoka inteligencja zaznacza się w wielu dziedzinach działalności, jak np. w odniesieniu do matematyki, nauk ścisłych i informatyki. Ma szeroki zakres uwagi, jest zdolny do koncentracji i wytrwałości w rozwiązywaniu problemów.

Swoje ponadprzeciętne zdolności uczeń ten przejawia w szkole na kilku polach tj. w uczeniu się przedmiotów szkolnych jak i sportowym i motorycznym.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa w Baryczy
    36-230 Barycz 238
  • 13 43 47 124 lub 13 43 65 126

Galeria zdjęć